Już w tą środę (17.09.2014r) – bezpłatne porady weterynaryjne

Zbigniew Kajpus - bezpłatne porady weterynaryjne Już w tą środę – tj. 17 września 2014, zapraszamy do Przychodni Weterynaryjnej „na Asnyka” gdzie – przez cały dzień pracy naszej placówki – porady weterynaryjne dla Państwa pupili będą udzielane całkowicie bezpłatnie przez wykwalifikowaną kadrę lekarzy i specjalistów.

Nasz czynny udział w akcji pod patronatem posła na Sejm RP Roberta Wardzały – a z którą wyszedł do nas Zbigniew Kajpus, jest podyktowany etyką zawodową która definiuje potrzebę i konieczność niesienia pomocy. Mimo iż lekarze weterynarii jej nie składają, to przysięga Hipokratesa nie jest nam obca a my sami potwierdzamy słuszność jej słów głoszących m.in. iż „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Gorąco zachęcamy wszystkich właścicieli czworonożnych domowników do skorzystania z możliwości konsultacji ich stanu zdrowia jak również uzyskaniu wszelkich porad profilaktycznych by jak najdłużej pozostawały zdrowe.

Dbając o państwa maksymalne zadowolenie – wraz z marką Royal Canin – przygotowaliśmy specjalne „wyprawki” dla ich milusińskich. Czekamy na państwa już jutro, od 9 rano!

bezpłatne porady weterynaryjne - przygotowania 1wyprawki Royal Canin